E-Ticaret Sepet Optimizasyonu

Arkadaşlar, E-Ticaret siteniz var veya hizmet sağlıyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi Sepet adımları. Çünkü kullanıcı mağazanıza girdikten sonra ödeme işlemlerinde sorun yaşıyorsa dönüşüm gerçekleşmeyecektir.

Devamı..

Düşük Bütçe ile Yüksek Performans

Çoğu kez karşı karşıya kaldığımız yetersiz bütçe ile başa çıkmak bi hayli zor bütçeyi hangi kanala yatıracağımız konusunda kararsız kalabiliyoruz. Bu durum ile en çok ajansta çalışan arkadaşlarımız denk gelmekte.

Devamı..

Google Ads Tıklama Oranı Arttırma

Herkes reklam hesabı yönetebilir fakat önemli olan yönetilen reklam hesabının verimliliğidir. Yönettiğiniz reklam hesaplarında verileri incelediğiniz zaman örneğin: son 7 günde 300 gösterim 110 tıklama aldığınızı varsayalım.

Devamı..

Dijital Pazarlama Metrikleri

Dijital Pazarlama Metrikleri sayesinde kampanyanızda yer alan verileri ve sonuç değerlerini daha iyi ölçümleyebilirsiniz. Pazarlama metrikleri sayesinde dijital pazarlama terimleri hakkında da aynı şekilde bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Çünkü terimleri bilmeniz halinde verileri okumanız için metriklere ihtiyacınız olacak.

Devamı..

Google Ads Mobil Uygulamaları Hariç Tutma

Teknolojinin ve Mobil kullanımın her geçen gün daha fazla artış göstermesiyle birlikte Mobil Uygulamalar da aynı oranda artış göstermektedir. Google Ads Mobil Uygulamaları hariç tutma içeriğimize geçmeden önce reklamı nasıl verimli hale getireceğinizden bahsedeceğim.

Devamı..

Google Ads Kurulumu? Nedir?

Günümüzde artık herşeyi arama motorlarına soruyoruz ve Google bu arama motorlarından sadece bir tanesi. Google’ın yanı sıra Yandex, Bing, Yahoo vb. Arama motorlarıda bulunuyor ve bunların her birisinin sunduğunu arama sonuç sayfaları bulunmaktadır.

Devamı..